امروز پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396 - Thu 04 27 2017

Menu

مجری جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی ویژه دانشگاهیان سراسر کشور

  • نوشته شده توسط F.R
  • دسته: مطالب ویژه
  • بازدید: 355

 دانشگاه پیام نور استان تهران مجری جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی ویژه دانشگاهیان سراسر کشور است.


نشست دبیرخانه دومین جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی ویژه دانشگاهیان سراسر کشور با حضور مسوولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دبیرخانه جشنواره رضوی و جمعی از  دبیران کمیته های جشنواره و مسوولان دانشگاه پیام نور استان تهران  در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.

در این نشست، ابتدا گزارشی از روند فعالیت های انجام شده توسط مسوولان دبیرخانه جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی واقع در دانشگاه پیام نور استان تهران ارئه شد و آیین نامه های اجرایی این جشنواره مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

دکتر رشید جعفرپور رییس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  اظهار داشت: از آن جا که دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه مجازی کشور است، بهترین گزینه و انتخاب برای برگزاری  جشنواره ملی رسانه های  مجازی رضوی است و تجربه هم نشان داده است که  بیشتر از سایر دانشگاه ها صلاحیت  برگزاری این جشنواره پر مسوولیت  را دارد.

ایشان با اشاره به سه ضلع برگزاری جشنواره خاطر نشان کرد: بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز با امضای تفاهم نامه هایی که صورت گرفته، بازوان حمایتی این جشنواره خواهند بود.

باغدارنیا معاون ادره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور نیز با بیان این که شناسایی و معرفی آثار و تولیدات مجازی در حوزه رضوی از اولویت های این جشنواره است،  گفت: این جشنواره فرصت مناسبی است تا دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های سراسر کشور که در حوزه فرهنگ رضوی  تولیداتی دارند، آن را در فضای مجازی انعکاس دهند.

در ادامه دکتر ترابی رییس اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور و دکتر مرادی معاون آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران درخصوص چگونگی برگزاری این جشنواه سخنانی ایراد کردند.

گفتنی است، جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی ویژه دانشگاهیان سراسر کشور شامل: سایت و وبلاگ، شبکه های اجتماعی و سامانه های پیامکی، طراحی نرم افزار و اپلیکیشن، فایل و کتب صوتی، نشریات الکترونیکی دانشجویی، ابداعات و اختراعات مجازی، کارگاه های آموزشی مجازی و سایر رسانه های مجازی در سال جاری توسط دانشگاه پیام نور استان  تهران برگزار می شود