امروز پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396 - Thu 04 27 2017

Menu

شبستان جدید حرم حضرت معصومه(س) به نام حضرت زهرا(س) مزین شد

  • نوشته شده توسط F.R
  • دسته: مطالب ویژه
  • بازدید: 257

   شبستان جدید حرم حضرت معصومه سلام الله علیها در طبقه زیرین صحن امام هادی علیه السلام به نام حضرت زهرا سلام الله علیها نامگذاری شد.به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، آیت الله سید محمد سعیدی در این مراسم که صبح امروز با حضور معاونان و مدیران آستان مقدس در محل شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار شد، گفت: کاری بزرگ در این شبستان انجام شد تا فضایی برای زائران کریمه اهل بیت(س) فراهم شود.   

وی افزود: برای ساخت این شبستان، گروهی از کارشناسان و صاحب نظران جمع شده و با همفکری، اقدامی ارزشمند در راستای توسعه فضای زیارت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها ایجاد کنند تا زائران با آرامش خاطر بیشتری به عبادت و زیارت بپردازند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها این بنا را جزو باقیات و الصالحات دست اندرکاران آن دانست و گفت: دارایی ها، جان ها و نام ها نابود می شود، ولی آنچه که باقی می ماند، اعمال و کارهایی است که در مسیر الهی باشد.

وی ادامه داد: در دنیا پول های زیادی هزینه شده و زمان های زیادی صرف می شود، ولی آنچه که در مسیر اهل بیت(ع) صرف می شود، برای انسان ماندگار خواهد شد و اهل بیت(ع) بر آن عنایت دارند