قابل توجه دانشجويان شاهد و ايثارگر /جانبازان زير 25% و رزمندگان 6 ماه حضور در جبهه


مديريت ستاد شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي مشهد طي اطلاعيه اي اعلام كرد :
دانشجوياني كه حائز يكي از شرايط ذيل مي باشند حداكثر تا تاريخ 12/اسفند /94 فرصت دارند جهت ثبت نام و تكميل فرم به ستاد شاهد و امور ايثارگران واقع در مجموعه فرهنگي مقابل مزار شهدا طبقه دوم مراجعه نمايند .
خواهر و برادر شهيد

دانلود فیلم و سریال تلویزیونی

وبسایت کلش من مرجع خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز در ایران میباشد.این وبسایت با دارا بودن بخش های مختلفی همچون درج آگهی اکانت٬خرید اکانت٬بخش اخبار و آموزش بازی کلش اف کلنز وبسایتی کامل و مفید را برای طرفداران clash of clans به وجود آورده است.

با توجه به خرید و فروش اکانت های این بازی در داخل کشور و جلوگیری از سو استفاده و کلاهبرداری های احتمالی٬پیشنهاد میشود در صورتی که قصد خرید و یا فروش اکانت کلش خود را دارید.حتما به وبسایت http://clashman.ir مراجعه فرمایید.

کلشمن با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن در حال حاضر معتبر ترین وبسایت بازی کلش اف کلنز در ایران میباشد.بدین ترتیب در سریعترین زمان ممکن میتوانید اکانت کلش اف کلنز مورد نظر خود را خریداری نمایید و یا به فروش برسانید.

هم اکنون بیش از ۵۰۰ اکانت در کلشمن به ثبت رسیده است و بیش از ۳۰۰ اکانت با موفقیت فروخته شده است و بدین ترتیب درآمدی بالغ بر ۵۰ میلیون تومان به دست فروشندگان اکانت ها رسیده است.شما نیز میتوانید با به فروش رساندن اکانت خود کسب درامد نمایید.

همچنین به منظور آموزش بازی کلش اف کلنز میتوانید به این قسمت مراجع نمایید.